Reclamebureau Pierik
Nieuws - EF2-voetbaltoernooi een groot succes

Het EF2-voetbaltoernooi van zaterdag 21 augustus j.l. was een groot succes. Op het hoofdveld van de Veenendaalse voetbalvereniging G.V.V.V. streden vier voetbalteams om de EF2-wisseltrofee. 
Om acht uur ’s ochtends kwamen de teams het terrein van voetbalvereniging G.V.V.V. opgelopen. Het eerste wat ze zagen, was een groot podium en een springkussen. 


In de kleedkamers hingen de nieuwe tenues van de deelnemende teams. Het nieuwe shirt en broekje zat als gegoten en zorgde voor een leuk kleurenfestijn op het veld. De nodige foto’s werden gemaakt en na een korte opening van het toernooi konden de wedstrijden beginnen.
Onder het toeziend oog van vier scheidsrechters werden er vervolgens drie wedstrijdrondes gespeeld. Met scores variërend van 11-0 tot 0-0 en de ene F2-speler nog gedrevener dan de ander, was de spanning om te snijden. 


Na de tweede ronde konden de kinderen onder het genot van een bekertje ranja en een mandarijn zich voorbereiden op een wedstrijd penaltyschieten. In het doel stond niemand minder dan Disneypresentatrice Sita Vermeulen, die speciaal voor dit toernooi haar keeperskunsten kwam tonen. De presentatrice kreeg het echter zwaar te verduren en moest zich behoorlijk inspannen om de ballen uit het net te houden. 
Uiteindelijk waren het de schietkunsten van Niels (DOVO) die het de presentatrice onmogelijk maakte om de ballen te stoppen en werd hij winnaar van het penaltyschieten. Niels kreeg een mooie nieuwe bal uitgereikt door Sita. 

Na het penaltyschieten begon de finale van de voetbalwedstrijden. Op veld A speelde G.V.V.V. tegen DOVO en op veld B Candia ’66 tegen vv.VeenendaalUiteindelijk was het toch DOVO die op basis van het doelsaldo de winnaar was van dit eerste EF2-voetbaltoernooi. Zij kregen de enorme EF2-wisseltrofee mee naar huis en krijgen de zware taak om deze eer volgend jaar te verdedigen. Naast de EF2-wisseltrofee voor het winnende team kregen alle deelnemende kinderen een mooie medaille als aandenken aan dit toernooi. 


Het EF2-voetbaltoernooi werd gesponsord door EF2 doeltreffende communicatie.

 

 

< Terug naar overzicht